Dyqani

SMARTIA M6 fasade e izoluar

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

SMARTIA M6 fasade e izoluar për konstruksion te fortë SMARTIA M6 an insulated curtain wall system solution for sturdy constructions

Përshkrim

SMARTIA M6 është një sistem i plotë izolues për fasada, i cili është ideal për konstruksione të mëdha dhe mund të përmbushë me efikasitet të gjitha kërkesat arkitekturore, për shembull, krijimin e kornizave të mëdha.

Avantazhet: Rritja ndriçimi natyral falë dizajnit të sistemit, Kursime të larta të energjisë në sajë të efikasitetit të lartë të energjisë të sistemit, Rritja e nivelit të sigurisë, Cilësi e garantuar me performancë të certifikuar, Rritja e ngarkesave statike dhe funksionaliteti në rast të kushteve të rënda të motit, Gama e madhe e zgjidhjeve, Lehtësi e përdorimit në sajë të lëvizjes opsionale elektrike për dritare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SMARTIA M6 fasade e izoluar”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *