Dyqani

SMARTIA PG120P MYKONOS Pergola Bioklimatike

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem Pergola me fletë (louver) të rrotullueshme për të rregjistruar hijezimin nga rrezet e diellit si edhe mbrojtje totale nga shiu, sistem ideal për të transformuar një ambient të hapur në një ambient komod dhe të këndshëm për të jetuar. MYKONOS shfrytëzon teknologjinë bioklimatike dhe garanton kushte jetese të kontrolluara, dhe në të njëjtën kohë ofron struktura minimale dhe elegant me dimensione deri 6,2m x 4,5 m.

Përshkrim

Më në fund erdhi momenti të shijoni një kafe, drekë gotë verë në bahçen tuaj! Nga Alumil vjen  Pergola  automatike, bioklimatike, për t’ju gëzuar dhe më shumë momenteve të tilla! Arsyet? Lexoni të gjitha karakteristikat të cilat ju ofron dhe do kuptoni që është zgjedhja e duhur !
Sistem Pergola me fletë (louver) të rrotullueshme për të rregjistruar hijëzimin nga rrezet e diellit si edhe mbrojtje totale nga shiu, sistem ideal për të transformuar një ambient të hapur në një ambient komod dhe të këndshëm për të jetuar. Pergola MYKONOS shfrytëzon teknologjinë bioklimatike dhe garanton kushte jetese të kontrolluara, dhe në të njëjtën kohë ofron struktura minimale dhe elegant me dimensione deri 6,2m x 4,5 m.

Avantazhet
-Kushte jetese të kontrolluara për shkak të shfrytëzimit të konceptit bioklimatik si edhe integrimit të elementeve anësorë, si mund të jenë sisteme xhami me rrëshqitje, tenda hijezuese në formë tubolare, ndriçim LED, etj.
-Konstruksion tepër solid, i cili mundëson realizimin e dimensioneve mjaft të gjëra deri në 6,2 x 4,5 m dhe reziston deri në 300 Kg/m2 ngarkesë dëbore.
-Bashkuese moderne, p.sh., mekanizmi i patentuar, i fshehur si edhe sistemi i integruar i automatizimit
-Estetikë e lartë dhe dizajn minimal duke i vënë rëndësi edhe detajeve më të imta
-Gamë e gjerë zgjidhjesh si edhe personalizim i plotë për të realizuar çdo nevojë apo kërkesë

TRAJTIMI I SIPERFAQES
Rezistente në ambientet bregdetare për hir të faktit që janë të anodizuara dhe aksesorët janë prodhuar nga alumin i ekstruduar dhe nuk me kalimin e kohës nuk dëmtohet pjesa e sipërfaqes.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SMARTIA PG120P MYKONOS Pergola Bioklimatike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…