Smartia FC10

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Avantazhet

  • Estetikë e veçantë me një larmi opsionesh
  • Kombinim i materialeve p.sh. alumin dhe Woodalux®
  • Zëvendësimi dhe azhornimi i strukturave prej çeliku
  • Mbulimi i sipërfaqeve të mëdha, pa parapet betoni

Përshkrim

ALUMIL plotëson sistemet e rrethimit me SMARTIA FC10, një sistem prej alumini dhe profile mbushëse Woodalux®, të vendosura vertikalisht duke krijuar një rezultat minimal. Ai zëvendëson me sukses strukturat prej çeliku, duke shmangur problemet e bojës, ndryshkut dhe mirëmbajtjes.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Smartia FC10”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *