Dyqani

Ndriçuesi Tet a Tet Flûte

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Ndriçues tavoline me trup transparent dhe kapje magnetike. Ky është një evolucion i ndriçuesit TeTaTeT. Ndriçuesi funksionon me një bateri litium të rimbushshme që lejon që kolona mbështetëse e tij të jetë praktikisht “e padukshme”. Koka e llambës, ku ndodhet bateria, është e lehtë dhe duket sikur lundron në ajër. Efekti është inovator dhe magjik. Kolona mbështetëse është bërë nga metakrilati.

Ndriçuesi TeTaTeT Flûte përshtatet në mënyrë perfekte me një vendosje elegante, duke i dhënë bukuri dhe spontanitet çdo tryeze.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi Tet a Tet Flûte”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *