Dyqani

Ndriçuesi String

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Një ndriçues i varur i përbërë nga një tel elektrik i zi që krijon një marrëdhënie me arkitekturën e një hapësire. Ndriçuesi String  është një ndriçues konceptualisht i thjeshtë dhe i guximshëm në të njëjtën kohë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi String”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *