Siatena

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Siatena është një karrige klasike italiane. Mbështetësja e lartë e shpinës, plotësisht e veshur me susta, është përmirësuar me një element dekorativ të gdhendur me dorë. Ujësja është e mbushur me rripa dhe shkumë me cilësi superiore. Tapiceria mund të personalizohet me një gamë të gjerë pëlhurash dhe lëkurash. Karrigia klasike italiane Siatena mund të bëhet me porosi sipas kërkesave të klientit.

Kjo karrige klasike është e prodhuar tërësisht në Itali.

Kategori: Etiketa: , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Siatena”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *