Dyqani

Saliscendi

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Projektuar në vitin 1957, me dy kopje unike për Dhomën e Tregtisë së Milanos. Sot, Saliscendi më në fund shfaqet si një llambë metalike e rregullueshme me emetim të dyfishtë. Trupi i ndritshëm dhe disku reflektues rrëshqasin në heshtje përgjatë kabllove, duke siguruar ndriçim të moduluar në mënyrë perfekte. Duke udhëtuar në drejtim të kundërt, të dy elementët shpërndajnë më shumë dritë direkte ose indirekte në varësi të distancës me të cilën ndahen.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Saliscendi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *