Plural

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Plural është një stol me shumë vende me stil minimalist, i konceptuar për aktivitetin e punës, për pritjen dhe kohën e lirë. Struktura është nga polipropileni rezistent ndaj zjarrit, korniza është me mbështetëse krahu, është prej alumini. Ky model vjen me versione të shumta me tre, katër, gjashtë ose nëntë ulëse. Një pajisje USB e integruar në pjesën e sipërme është gjithashtu e disponueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Plural”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *