Dyqani

Karrigia Nuta

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Familja Nuta tani zgjerohet me ulësen të disponueshme në dy lartësi. Materiali i përdorur është tekno polimer i cili i jep një koncept të butë prekjes së këtij stoli, dhe ri-kthen një model të vitit të kaluar, por me materiale moderne, për një shtesë të përshtatshme për rehatinë.

Kategori: Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karrigia Nuta”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *