Morava

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Morava, kjo karrige përbëhet nga një strukturë druri në ngjyrë lajthie dhe ndenjësje prej lëkure të cilësisë së lartë në ngjyrë të kafenjtë. Dizajni inovativ dhe cilësia e lartë e bëjnë këtë karrige zgjedhjen kryesore për ambientet luksoze në stilin modern dhe jo vetëm.

Kategori: , , Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Morava”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *