Dyqani

Lisa Lounge

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Lisa Lounge kombinon rehatinë dhe përsosjen në një zgjidhje modulare, me poltronin e kompletuar nga një pupë opsionale komode për të mbështetur këmbët.
Kategori: Etiketa: , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lisa Lounge”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *