Linea 3000

Legrand Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

E konceptuar në mënyrë specifike për vilat dhe shtëpitë një-familjare, Linea 3000 është një panel elegant dhe i fortë me butona. Kjo zgjidhje, edhe më e rafinuar falë finiturës Zamak, kombinon në mënyrë të përsosur inovacionin teknologjik dhe dizajnin.

Karakteristikat e produktit:

  • Teknologji me 2 lidhje;
  • Mbulim prej Zamaku;
  • Instalim në mur;
  • Mbrojtës nga shiu (aksesor);
  • 2 Linja telefonate;
  • Indeks i mbrojtur IP54;
  • Kamera këndgjerë (105°);
  • Hapje dere me kartë;
  • E pajisur me ndriçim LED.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Linea 3000”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *