Laja

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Thjeshtësia stilistike është kryefjala e koleksionit Laja . Strukturë çeliku dhe sedilje e formuar nga rripa elastikë të kryqëzuar, të zhytur në shkumë poliuretani, me një të mbështetëse pak elastike dhe të butë. Mbulesa mund të jetë prej lëkure ose pëlhure dhe gama e gjerë e ngjyrave lejon veshjet monokromatike ose kombinimet me dy ngjyra. Përshtatshmëri maksimale me hapësirat e punës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laja”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *