Dyqani

Fosbury Light

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Ngrini pritshmëritë tuaja dhe dilni përtej kufijve për të sjellë dritë kudo që dëshironi. Pas një vizite në një ekspozitë të bukur në Alexander Calder, lindi Fosbury. Ndriçues dyshemeje dhe i varur. Furnizimi me energji elektrike bëhet nëpërmjet prizës.

Kategori: Etiketa: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fosbury Light”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *