Fade

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Fade, e projektuar nga idizajneri i talentuar Marco Gregori, është një përfaqësim mahnitës i elegancës dhe minimalizmit. Kjo poltronë e jashtëzakonshme tregon një balancë të përsosur mes formës dhe funksionit, duke e bërë një shtesë tërheqëse në çdo hapësirë të brendshme.

Dizajni i karriges Fade karakterizohet nga linjat e qarta dhe format e lakuara, duke na ofruar një ndjesi harmonie dhe qetësie. Siluetën e saj elegante e bën atë një zgjedhje të shumëanshme për stile të ndryshme të dizajnit.

Kategori: , Etiketa: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fade”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *