Dyqani

Dyson Pastrues Ajri

Vanto Home

Kërkoni cmim nga shitësi

Ndjen, kap dhe kap automatikisht ndotësit për ajër më të pastër

Detekton dhe shkatërron

Pastron të gjithë hapësirën e dhomës

50% ajër më i pastër*

Sistemi më i avancuar i filtrimit i Dyson kombinon një sensor të saktë të formaldehidit në gjendje të ngurtë me një filtër unik katalitik që shkatërron vazhdimisht formaldehidin. Një filtër i karbonit të aktivizuar heq gazrat dhe aromat dhe një filtër HEPA kap 99,97% të grimcave me madhësi 0,3 mikron. Pastruesit Dyson kanë teknologji të fuqishme Air Multiplier™ për të pastruar të gjithë dhomën.

Kategori: Etiketa: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dyson Pastrues Ajri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *