Dyqani

Discovery

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Discovery është një element modest, i heshtur dhe aspak material. Vëllimi i tij perceptohet vetëm kur ndizet, falë dritës që konturon sipërfaqen ku emetohet. Rezultati është një dritë e njëtrajtshme, ideale për mjedise pune. Kapacitetet e shkëlqyera optoelektronike të kompanisë, ndërthurur me kulturën e dizajnit dhe me ekspertizën në teknologji, gjenerojnë një zgjidhje befasuese që funksionon në mënyrë të përsosur për të çdo mjedis. Discovery shndërron inovacionin në një perceptim emocional.

Ndriçuesin Discovery nga Artemide, e gjeni vetëm te Studio Luce by Abiesse!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Discovery”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *