Dyqani

Cosmos

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Ndriçuesi Cosmos duket i rastësishëm, por gjithsesi harmonik. Pllakat e qarkut LED të vendosura rastësisht dhe shufrat e vogla metalike janë dy elementët e vetëm bazë të kësaj pajisje ndriçimi. Ata i japin ndriçuesit strukturën dhe formën e tij. Pllakat e qarkut kanë priza në të dy anët. 2/3 e dritës zbret dhe 1/3 shkon lart. Çdo Cosmos është punuar me dorë, duke e bërë çdo model unik.

Kategori: Etiketa: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cosmos”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *