Dyqani

Candela di Vals

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

E dizenjuar nga Peter Zumthor për Viabizzuno, koleksioni i ndriçuesëve të varur Candela Di Vals i shton një prekje elegante çdo ambienti me dizajnin e rafinuar dhe minimalist. Struktura e tij natyrore prej bronzi është projektuar për t’u oksiduar, duke rezultuar në një përfundim unik që përshtatet me mjedisin e tij me kalimin e kohës.

Kategori: Etiketa: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Candela di Vals”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *