Dyqani

Cactus

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Ndriçuesi CACTUS është i disponueshëm në tre gjatësi standarde prej 600 mm, 1000 mm dhe 2000 mm. Deri në tre projektorë LED WOLF mund të vendosen në shtyllën e ndriçuesit CACTUS për 1000 mm dhe 2000 mm. Opsionet e finiturës të veshjes përfshijnë ngjyrat si gri të karbonit, kafe, ngjyrë rëre, teksturë të bardhë mat dhe ngjyrë ndryshku.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cactus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *