Dyqani

Buddyhub Desk

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Buddyhub Desk është një postacion pune funksional dhe efikas ku përdoruesit mund të përqendrohen dhe ‘izolohen’. Ai përmban një panel rrethues për përthithjen e zërit, duke krijuar një lloj ‘dhome’ të mbyllur që siguron privatësi akustike dhe vizuale. Për shkak të strukturës dhe dizajnit të tij modular, ai mund të kombinohet me tavolina të tjera Buddyhub ose me ndenjëse nga i njëjti koleksion, për të ndarë hapësirat dhe për të krijuar zona bashkëpunimi dhe takimesh. Paneli mbështetet nga një kornizë e hollë e lehtë që e ngre atë nga toka, duke e  bën më të lehtë pastrimin dhe mirëmbajtjen.

Kategori: Etiketë:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Buddyhub Desk”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *