Breeze

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

E krijuar me vëmendje të veçantë për detaje, Karriga Breeze kombinon një strukturë të qëndrueshme alumini me një ulëse dhe mbështetëse që ajrosen dhe të lehta e të qëndrueshme. Kombinimi inovativ jo vetëm që ofron komoditet të jashtëzakonshëm, por gjithashtu lejon qarkullimin e ajrit, duke ju mbajtur të freskët edhe në ditët më të nxehta.

Pavarësisht nëse po relaksoheni me një libër, po shijoni një filxhan kafeje, ose po pritni mysafirë, Karriga Breeze ofron një zgjidhje shumëfunksionale.

Kategori: , Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Breeze”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *