Veshje J BOND

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Veshje J BOND

Përshkrim

Panel i përbërë prej alumini me cilësi të lartë dhe shumëllojshmëri të gjerë, me mbushje polietileni, ideal për veshjen e jashtme dhe dekorimin e ndërtimit të brendshëm, si dhe për një grup të pafund aplikimesh për shkak të specifikimeve dhe formës së tij. Avantazhet E disponueshme në një shumëllojshmëri të gjerë të ngjyrave me fundore shumë rezistente (PVDF) Karakterizohet nga ngurtësia, pesha e ulët, izolimi i zërit dhe rezistenca ndaj korrozionit, dhe veshja Proces shumë i lehtë, konfigurim dhe instalim dhe zvogëlim i kostos përkatëse Sistemi i integruar mbështës Trashësia 4mm dhe gjatësia 3.2m (disponueshmëri e dimensionit të veçantë)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Veshje J BOND”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *