Smartia MF65

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

SMARTIA MF65 është një sistem dyersh me palosje termoizoluese me funksionim me rrëshqitje nga poshtë, i karakterizuar nga estetika minimale dhe performanca shumë e lartë.

  • Dizajn minimal sipas trendeve më të fundit të arkitekturës
  • Zgjidhje konkurruese për sa i përket karakteristikave teknike dhe kostos
  • Lejon dritën natyrale të përshkojë hapësirën
  • Rritja e efikasitetit të energjisë dhe kursimi i kostos falë izolimit të lartë termik
  • Mbrojtje e përmirësuar nga hajdutët falë bulonave të katërfishta, mbylljes së derës me 3 pika, mekanizmit kundër ngritjes etj.
  • Funksionalitet afatgjatë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Smartia MF65”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *