Smartia Μ9800

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Dyer me palosje pa izolim termik

Përshkrim

SMARTIA M9800 është një sistem me palosje pa izolim termik me mekanizëm funksionimi të varur lart dhe e përshtatshme për konstruksione normale dhe të mëdha. Ky sistem ofron zgjidhje solide dhe elegante të aplikueshme për projekte mesatare, si janë rezidencat moderne, ndërtesat të destinuara për zyra, qendra konferenciale, hotele, restorante dhe shumë të tjera.

Avantazhet

 • Përpunim dhe instalim i lehtë
 • Performancë e lartë për sa i përket rezistencës të erës, përshkueshmërisë të ajrit si edhe hermeticitetit kundër ujit
 • Përgatitje e lehtë me dimensione deri në 3.3m lartësi dhe 125Kg për fletë
 • Strukturëe për funksion me kohë të gjatë dhe pa ndërprerje
 • Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Jini i pari që shqyrton “Smartia Μ9800”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *