Dyqani

Koleksioni DIM Kreativ Qeramika

Kreativ Qeramika

Kërkoni cmim nga shitësi

DIN është një koleksion i ri i pllakave qeramike nga Mutina, i projektuar nga dizajneri nga Konstantin Grcic si një paketë e gjerë e fleksibilitetit të pakufizuar. Vizioni i Grcic për koleksionin ishte të krijonte një mënyrë të re të të menduarit për një mozaik modern që është i perllogaritur matematikisht dhe fleksibël ne te njejten kohe. Të gjithë elementët e paraqitur në gamën e DIN mund të kombinohen lirshëm për të krijuar modele të ndryshme, nga skema më e strukturuar dhe më e drejtpërdrejtë deri te paraqitjet e përpunuara dhe të gjalla. Përveç kësaj, pjesët inovative të zbukurimit të përfshira në koleksion lejojnë krijimin e zgjidhjeve arkitekturore 3D për mure, dysheme dhe orendi, duke u ofruar projektuesve dhe arkitektëve te tejkalojne kufinjte e normales me dizajnin e pllakave sot. Din përbëhet nga katër madhësi të ndryshme pllakash në tetë ngjyra dhe dy finitura mat dhe me shkëlqim me një fuga 2 mm.

Mund ta gjeni vetëm te Kreativ Qeramika.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Koleksioni DIM Kreativ Qeramika”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *