Smarther2 me Netatmo

Legrand Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Në një shtëpi ‘smart‘ mund të kurseni energji. Me termostatin e lidhur Smarther2 mund të kontrolloni gjithashtu ngrohjen nga distanca, për shembull nëse e harroni atë të ndezur dhe gjithashtu të monitoroni konsumin për të shmangur humbjet.

-Funksionalitet

-Kontroll remote

-Monitorim energjie

-Komfort maksimal

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Smarther2 me Netatmo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *