Dyqani

Ndriçuesi “O”

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

“O” është një element që kornizon natyrën dhe krijon perspektiva, një objekt modest në hapësirë ​​që nuk ndryshon ekuilibrat mjedisorë. Emetimi i tij i kontrolluar dhe i rehatshëm i dritës mund të rregullohet me sensorë dhe me Artemide App për të siguruar funksionimin e duhur.

Futur në 2018 si ndriçues dyshemeje ashtu edhe versione të varura, është një ndriçim perfekt edhe për përdorim në ambiente të brendshme falë zhvendosjes së lehtë. Gjithashtu në këtë rast shkalla e mbrojtjes IP është akoma e përshtatshme për përdorim në natyrë. Profili i tij i hollë i aluminit është një element më vete, i cili mund të zhvendoset kudo që është e nevojshme, duke lejuar përdorime të shumta, dhe duke krijuar një ambient të këndshëm kudo me dritën e tij të butë dhe jo të ndritshme. “O” është zhvilluar në versionin origjinal me diametër 90 cm, si dhe në një version më të vogël, 45 cm dhe më të madh 150 cm që paraqet të gjitha karakteristikat e atij origjinal. “O” është kështu një familje gjithëpërfshirëse e elementeve që krijojnë drita dinamike.

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi “O””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *