Dyqani

Sistem fasade COMFORT M3

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem fasade COMFORT M3 për montim më të shpejt Curtain Wall System COMFORT M3 for higher execution speed

Përshkrim

M3 është një sistem gjysmë struktural I izoluar termikisht me kanata që varen për instalim më të shpejtë.

Avantazhet: Rritja e përshkrueshmërisë të dritës natyrore falë dizajnit minimal të sistemit, Kursime të larta të energjisë në sajë të efikasitetit të lartë të energjisë në sistem, Rritja e nivelit të sigurisë, Cilësi e garantuar me performancë të certifikuar, Rritja e ngarkesave statike dhe funksionaliteti në rast të kushteve të rënda të motit, Aftësi për të ofruar zgjidhje të personalizuara për ndërtesën, Lehtësi e përdorimit në sajë të lëvizjes opsionale elektrike për dritare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sistem fasade COMFORT M3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *