Remind

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Remind evokon format e lakuara të karrigeve prej druri nga fundi i shekullit të 19-të. I përbërë nga një monobllok polipropilen mbështetësja e shpinës siguron ajrosje si dhe komoditet. Mbështetja e shpinës e Remind mund të zbukurohet me pikselë të vegjël shumëngjyrësh të bërë nga polipropileni, kështu që çdokush mund të bëhet artist duke krijuar modele të pafundme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Remind”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *