Dyqani

Karrigia Osaka

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Osaka është një koleksion karrigesh me një ndikim të fortë grafik, elementët e ndërtimit të të cilave kujtojnë tiparet lineare të një ideogrami. Karrige me kompensatë të veshur me rimeso hiri dhe kornizë prej druri të fortë.
Kategori: Etiketa: ,

Përshkrim

goog

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karrigia Osaka”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *