Miranda

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Miranda, me një pamje tipike moderniste që të sjell në mendje karriget më ikonike në histori, është një poltron lounge me strukturë me dru ahu dhe ndenjëse të veshur me tekstil. Nëse po kërkoni të mobiloni dhomën e pritjes apo këndin tuaj të leximit, poltroni Miranda jo vetëm që do t’ju ofrojë rehati, por do e kthej këndin tuaj të preferuar në një ambient plot stil.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Miranda”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *