Dyqani

Luminator

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

E dizenjuar nga Achille dhe Pier Giacomo Castiglioni në vitet 1950, ndriçuesi Luminator mbetet tepër modern, aq më tepër në këtë gamë të re të guximshme pop, e cila përfshin një ngjyrë të verdhë të frymëzuar nga ngjyra e markës së Fondacionit Achille Castiglioni.

Dizajni revolucionar merr karakter të ri në të verdhë, të kuqe, të bardhë dhe blu të lehtë. Një teknikë e re lyerjeje që garanton një produkt më të qëndrueshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Luminator”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *