Dyqani

Flatterby

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Dhjetë modele fluturash të punuara me dorë sillen rrotull ndriçuesit. Flatterby është një edicion i kufizuar prej 200 copë. Unaza është pjesërisht e printuar 3D. Kur zgjodhi insektet për Flatterby, Ingo Maurer zgjodhi disa flutura bardh e zi, por edhe një flutur blu dhe një molë të vogël kafe.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Flatterby”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *