Dyqani

Find Me

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Find Me është projektori i parë Flos , i projektuar nga Jorge Herrera që përdor teknologjinë LED. Ky është një ndriçues tavani i futur, i lëvizshëm në lartësi të ndryshme dhe i drejtuar brenda çdo mundësie të imagjinueshme, pavarësisht nga madhësia e tij minimale. Ai përfaqëson një mënyrë të thjeshtë për të kërkuar thelbin e dizajnit duke ofruar në të njëjtën kohë veçori shumë të larta ndriçimi, duke konfirmuar se thjeshtësia çon në dizajn të mirë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Find Me”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *