Dyqani

Koha për të personalizuar sobën tuaj ILVE

Vanto Home

Kërkoni cmim nga shitësi

ILVE njihet prej kohësh si një markë që është e apasionuar pas krijimit të mjedisit më të mirë të gatimit në shtëpi që nga viti 1952. Gatimi ka të bëjë me shprehjen individuale dhe ekipi i ILVE po jep më shumë përshtatshmëri dhe liri dizajnit se kurrë. Procesi Design Your Own ILVE lejon klientët që duan dizajn të krijojnë një furrë tërësisht të personalizuar për t’iu përshtatur saktësisht kuzhinës së tyre.

Mund të krijohen 60,711 kombinime të ndryshme modelesh, madhësish, pllake gatimi, opsione për stilimin e ngjyrave, veshjet e aksesorëve dhe madje të shtojnë aspirator për të ndërtuar furrën e përsosur.

Është si të kesh Picasso-n tënd në hapësirën e gatimit!

 

ILVE e gjen në Vanto, emër i padiskutueshëm në Shqipëri për sa i përket cilësisë. Vanto Showroom ndodhet te Kompleksi Delijorgji.

Përshkrim

Gjerësia

Së pari ju duhet të zgjidhni gjerësinë që t’i përshtatet kuzhinës tuaj. Ilve ka një gamë të gjerë duke përfshirë 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100cm, 110cm, 120c dhe 150cm.

 

Konfigurimi i pianurës

Ilve ofron 5 opsione të ndryshme në përzgjedhjen e zonës së gatimit duke përfshirë: Gas, Fry Top, Induksion i plotë, Coup De Feu dhe mundësinë e kombinimit Gas dhe Induksion.

 

Finitura

Më në fund plotësoni gatimin tuaj të personalizuar duke zgjedhur nga gama e bukur e dorezave të furrës tradicionale dhe butonave të kontrollit që i përshtaten stilit të kuzhinës tuaj.

ILVE ofron tre opsione të disponueshme duke përfshirë tunxh, krom dhe bronz.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Koha për të personalizuar sobën tuaj ILVE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *