Dyqani

Ilve Nostalgie Series

Vanto Home

Kërkoni cmim nga shitësi

Në inagurimin që showroomi i Vantos pati, kjo sobë mori vëmendjen e shumë njerëzve. Dizajni i saj të kthen pas në kohë, drejt e te shtëpia e gjyshes dhe gatimet e saj. E veçanta e kësaj sobe është se ç’montohet çdo pjesë, modifikohet, ndryshohet ngjyra. Pra një sobë e cila të vlen edhe kur ti ndryshon interierin e shtëpisë ke lehtësisht opsionin e përshtatjes.

Vjen në 5 versione, me furrë elektrike dopio me induksion.

Përshkrim

Kontroll i saktë elektronik i temperaturës

Një buton kontrolli për të dy furrat

Shkarkimi i avullit

Derë dhe sirtar me sistem mbylljeje të butë

Pianura shumë të specializuara

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ilve Nostalgie Series”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *