Dyqani

Sistemi me rrëshqitje SMARTIA M630 PHOS

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Minimal Sliding insulated system SMARTIA M630 PHOS

Përshkrim

Sistemi me rrëshqitje SMARTIA M630 PHOS ofron një kontakt minimal në rezidencat bashkëkohore duke kombinuar dizajnin minimal me performancën e lartë termike. Duke ndjekur filozofinë “më pak është më shumë”, të gjithë profilet e aluminit mund të fshihen në mur, duke siguruar një ndjenjë të re komoditeti me funksionalitet të lartë dhe siguri më të madhe. Avantazhet Elegancë, rehati dhe plot dritë natyrale falë dizajnit minimal të sistemit dhe sipërfaqeve të gjera të xhamit Kursim i lartë i energjisë falë performancës së jashtëzakonshme termike Izolimi i jashtëzakonshëm i zërit Lehtësia maksimale e përdorimit dhe funksionaliteti i lartë Lehtësi aksesi ideale për fëmijët, pleqtë dhe njerëzit me nevoja të veçanta Shumëllojshmëri të gjerë të tipologjive Cilësi e jashtëzakonshme me performancë të certifikuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sistemi me rrëshqitje SMARTIA M630 PHOS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *