Mya

Almex Contract Furniture

Mya është një koleksion karrigesh me një dizajn të rafinuar. Karrige me kornizë alumini të derdhur, ulëse nga polipropileni dhe mbështetëse prej tekstileni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mya”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *