Dyqani

Kangjella xhami SMARTIA M8200

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem mbështetes per kangjellat prej xhami me pamje moderne dhe qëndrueshmëri të lartë. Profilet e vazhdueshme pa taf, e lënë fushën vizuale të lirë dhe të ofrojnë një ndjenjë të lirisë luksoze. Avantazhet Qëndrueshmëri ekstreme për shkak të profileve të vazhdueshme Lehtësi dhe shpejtësi për tu instaluar Konstruksion me gjatësi të madhe pa ndonjë problem për xhamin Shumëllojshmëri e gjerë në aspektin e vendosjes, trashësisë së xhamit, pragjeve dhe trajtimit sipërfaqësor Cilësi e lartë në aspektin e dizajnit dhe prodhimit.

Përshkrim

  • Qëndrueshmëri ekstreme për shkak të profileve të vazhdueshme
  • Lehtësi dhe shpejtësi për tu instaluar
  • Konstruksion me gjatësi të madhe pa ndonjë problem për xhamin
  • Shumëllojshmëri e gjerë në aspektin e vendosjes, trashësisë së xhamit, pragjeve dhe trajtimit sipërfaqësor
  • Cilësi e lartë në aspektin e dizajnit dhe prodhimit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kangjella xhami SMARTIA M8200”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *