Dyqani

Sistem me hapje i izoluar SUPREME S91

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem me hapje i izoluar SUPREME S91

Përshkrim

Sistemi SUPREME S91 u projektua posaçërisht për të përmbushur kërkesat e larta të shtëpive pasive. Është ideal për ndërtime të rënda dhe eficente në energji duke ofruar nivel të lartë sigurie. Zhvillimi i sistemit u nxit nga nevoja për performancë më të mirë sa i përket izolimit termik, përshkimit të ujit, si dhe reduktimit akustik. Sistemi është zgjidhja perfekte për tregjet më të kërkuara. Avantazhet Kursimet maksimale të energjisë në sajë të eficensës së energjisë së Shtëpive pasive Niveli i larte sigurie Izolim i jashtëzakonshëm i zërit Dizajn modern Lehtësia e përdorimit dhe funksionaliteti i lartë Lehtësia e aksesit sipas specifikimeve për personat me nevoja të veçanta dhe fëmijët Cilësi të jashtëzakonshme me shfaqje të certifikuara Rritja e ngarkesave statike dhe funksionaliteti në rast të kushteve të rënda të motit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sistem me hapje i izoluar SUPREME S91”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *