Dyqani

Koleksioni VERTYCALIA

Atmosfere

Kërkoni cmim nga shitësi

Me koleksionin VERTYCALIA, Alchymia krijon murale artistike të mëdha dhe mbresëlënëse ku ndjenjat e ndryshme bashkohen për të krijuar diçka të re, duke filluar nga temat klasike deri te shijet abstrakte dhe eklektike, deri te dekori magjepsës me lule.

01. Riverwhite

Punim artistik në mur, i llakuar me Mat të bardhë por me efekt tredimensional, me sistem ndriçimi Led të integruar në kompozim.

 

02.Forestrain

Vepër arti murale e përbërë nga një panel rezine ngjyrë perle, i dekoruar me reliev të punuar me dorë me finiturë metalike në Bronx.

 

03.Dedalo

Mural modular sugjestionues i përbërë nga tuba alumini të anodizuar në tre finitura të ndryshme me ndriçim led të inkoproruar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Koleksioni VERTYCALIA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *