Dyqani

SMARTIA P200 Slim Sistem i hollë ndarës zyrash

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

SMARTIA P200 Slim është një sistem ndarës struktural me gjerësi minimale të aluminit të dukshëm dhe panele të mëdha xhami të kapura në kornizën e fshehur të aluminit, në të dyja anët. Seritë ofrojnë përqendrim të hapësirave, ndriçim të pasur dhe padyshim estetikë moderne.

Kategori: Etiketë:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SMARTIA P200 Slim Sistem i hollë ndarës zyrash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *