Smartia M50

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem struktural fasade

Përshkrim

SMARTIA M50 është një sistem fasade me efikasitet të lartë energjie, i cili ofron një pafundësi zgjidhjesh dhe i përmbush të gjitha kërkesat e arkitekturës moderne.

Avantazhet:

 • Kursime shumë të larta të energjisë në sajë të efikasitetit të jashtëzakonshëm të energjisë
 • Niveli i lartë i sigurisë për shkak të mbrojtjes ëK3 kundra vjedhjeve
 • FB 4S me buldozerë, FB 6S.
 • EI 30 i mbrojtur nga zjarri.
 • Rritja e nivelit të izolimit të zërit
 • Funksionaliteti maksimal
 • Rritja e dritës natyrore
 • Cilësi e garantuar me performancë të certifikuar
 • Rritja e përshkrueshmerise të dritës natyrore falë dizajnit të sistemit
 • Rritja e ngarkesave statike dhe funksionaliteti në rast të kushteve të rënda të motit
 • Aftësi për të ofruar zgjidhje të personalizuara për ndërtesën
 • Lehtësi e përdorimit në sajë të lëvizjes opsionale elektrike për dritare

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Smartia M50”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *