Dyqani

Sistem me rrëshqitje i izoluar SMARTIA S350

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

SMARTIA S350 është një sistem modern dhe fleksibël i izoluar me rrëshqitje me një dizajn të drejtë modern. Është ideal për rinovime falë lehtësisë së përpunimit.

 

Avantazhet

  • Vlerë e shkëlqyeshme në raport parash
  • Kursime të konsiderueshme të energjisë në sajë të efikasitetit energjetik të sistemit
  • Lehtësia e përdorimit dhe funksionaliteti i lartë
  • Përmirësim i ndjeshëm i ndriçimit natyral në sajë të dizajnit të produktit
  • Rritja e nivelit të izolimit të zërit
  • Dizajn modern
  • Cilësi e lartë me performancë të certifikuar të kornizimit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sistem me rrëshqitje i izoluar SMARTIA S350”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *