Dyqani

Sistem i izoluar për dyer hyrëse SUPREME SD77

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem I izoluar për dyer hyrëse SUPREME SD77

Kategori:

Përshkrim

SUPREME SD77 është sistemi i ALUMIL për dyer hyrëse cilësore që kërkojnë dizajn modern, performancë të lartë dhe siguri. Sistemi siguron aftësinë për të krijuar konstruksione të shumëfishta të kombinuara ose me panele alumini ose me xham. Falë dizajnit modern, të sheshtë dhe koplanar, ofron një uniformitet elegant që rrit dizajnin dhe estetikën inovative të serive.

 

Avantazhet:

  • Kursim të lartë energjie falë eficencës së lartë të energjisë(Të certifikuara për Shtëpitë Pasive)
  • Nivel të lartë sigurie
  • Izolim akustik të jashtëzakonshëm
  • Lehtësi përdorimi dhe fuksionalitet të lartë
  • Dizenjim Modern
  • Lehtësisht të aksesueshme në baze të specifikimeve për njerëz me aftësi të kufizuara dhe fëmijë
  • Variatet i gjerë tipologjishe dhe zgjidhjesh
  • Kualitet i vecantë me performancë të certifikuar
  • Rritje e ngarkesave statike dhe funksionalitet në rast kushtesh të rënda klimaterike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sistem i izoluar për dyer hyrëse SUPREME SD77”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *