Dyqani

Kompozit druri për veshje verande WOODEE

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Produkt me përbërje druri, me cilësi të lartë, në formën e profileve, material ideal për ambiente të brendshme apo të jashtme si për shembull verandë, veshje dekorative muri si edhe aplikime për rrethime (gardh). Ka një raport përbërjeje speciale (60% dru dhe 40% polietilen) si edhe me një gamë mjaft të gjerë zgjidhjesh, cilësi të shkëlqyer si edhe qendrueshmëri të lartë. E gjitha kjo shoqërohet edhe me një garanci 25-vjeçare.

Përshkrim

  • Solide dhe mjaft të qëndrueshme
  • Karakteristika me cilësi të lartë kundër deformimit
  • Mund të ecësh këmbëzbathur pa u djegur, rrëshqitur ose pa u rrezikuar nga ndonjë ashkël
  • Pothuajse asnjë mirëmbajtje
  • Mjaft miqësor ndaj ambientit
  • Ndjenja absolute e drurit
  • 25-vjet garanci
  • Rezistencë ekstreme kundrejt efekteve natyrore, kundër parazitëve të drurit, klorit si edhe ujit të kripur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kompozit druri për veshje verande WOODEE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *