Go

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Përshkrim

Karrigia GO është e përkryer për të mobiluar zyrën tuaj. Ajo karakterizohet nga një dizajn linear, i dedikuar për t’i dhënë jetë elementeve arredues të aftë për të sjellë sofistikim dhe elegancë në ambientin përreth, pa harruar komfortin e padiskutueshëm që ajo ofron. Një karrige ekzekutive zyre me funksionalitet të lartë, e pajisur me mekanizëm për të ndryshuar pjerresinë e mbështetëses, me kornizë të kromuar prej çeliku dhe krahët e bëra në polipropilen; si dhe e veshur me rrjetë dhe pëlhurë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Go”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *