Dyqani

CLASSE 300EOS me Netatmo

Legrand Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Classe 300EOS me Netatmo është njësia e re e hyrjes me video me 2 tela/Wi-Fi, e lidhur me dyert dhe me asistentin e integruar të zërit Amazon Alexa. Nëpërmjet aplikacionit Home + Security mundësohet që përveç telefonatave të hyrjes me video, të menaxhohen edhe pajisjet inteligjente të sigurisë Netatmo, duke krijuar në mënyrë efektive një sistem sigurie të thjeshtë dhe të shpejtë në shtëpi.

Classe 300EOS është shumë më tepër se një njësi e hyrjes me video.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CLASSE 300EOS me Netatmo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *