SMARTIA MF65

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistemi i dyerve të palosshme me izolim termik

SMARTIA MF65 është një sistem i izoluar termik për dyert e palosshme me dizajn minimal dhe alumin pak të dukshëm. Ofron termoizolim të shkëlqyer, performancë të lartë të papërshkueshmërisë së ujit dhe është ideal për ndërtime të mëdha, duke mbetur i përsosur edhe me kalimin e kohës.

  • Dizajn minimal sipas trendeve më të fundit të arkitekturës
  • Zgjidhje konkurruese për sa i përket karakteristikave teknike dhe kostos
  • Lejon dritën natyrale të përshkojë hapësirën
  • Rritja e efikasitetit të energjisë dhe kursimi i kostos falë izolimit të lartë termik
  • Mbrojtje e përmirësuar nga hajdutët falë bulonave të katërfishta, mbylljes së derës me 3 pika, mekanizmit kundër ngritjes etj.
  • Funksionalitet afatgjatë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SMARTIA MF65”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *